NA ZAJAWIE Z GEDZ / 03.11.2015


Gedz! Udało nam się spotkać chwile po publikacji najnowszego singla "Szerokie wody" promującego najnowsze wydawnictwo Kuby. Rozmowa z oczywistych względów, podzielona na dwie części. Dzisiaj (03.11.2015) pierwsza oraz druga we czwartek(05.11.2015). Za drugim razem moglibyśmy napisać "Wywiad rzeka" ale tym razem napiszemy "Wywiad morze". Po ponad pół godzinnej rozmowie z Kubą, który zwykle stroni od udzielania wywiadów, dajemy Wam taką ilość informacji że Mariusz Max Kolonko by nie zapamiętał. 5!
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl