Wywiady


NA ZAJAWIE Z MAŁACHEM & RUFUZEM / 13.11.2015

NA ZAJAWIE Z MAŁACHEM & RUFUZEM / 13.11.2015

Na ten tydzień: Małach & Rufuz. W sieci ewidentny brak wywiadów z tym dwoma raperami z wytwórni PROSTO Label, więc wychodzimy naprzeciw oczekiwań. Pierwszy krążek chłopaków to "Relacja 2012", drug...
 
NA ZAJAWIE Z GEDZ / 03.11.2015

NA ZAJAWIE Z GEDZ / 03.11.2015

Gedz! Udało nam się spotkać chwile po publikacji najnowszego singla "Szerokie wody" promującego najnowsze wydawnictwo Kuby. Rozmowa z oczywistych względów, podzielona na dwie części. Dzisiaj (03.11.20...
 
NA ZAJAWIE Z B.R.O / 28.10.2015

NA ZAJAWIE Z B.R.O / 28.10.2015

Tym razem B.R.O! O tej całej dwudziesto-cztero minutowej rozmowie możemy napisać tylko: Wywiad rzeka. Dlaczego tak? Dlatego, że usłyszycie tam absolutnie wszystko co chcielibyście usłyszeć.... ale i t...
 
NA ZAJAWIE Z ZEUSEM / 21.10.2015

NA ZAJAWIE Z ZEUSEM / 21.10.2015

W tym tygodniu Kamil "Zeus" Rutkowski! Wielu z Was zapewne zastanawia się nad szczegółami powstawania płyty, kolejności tworzonych kawałków czy nawet procesu tworzenia bitów. Tak,  nas też to cie...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl