Wywiady


NA ZAJAWIE Z KALIM / 27.01.2016

NA ZAJAWIE Z KALIM / 27.01.2016

Pod koniec minionego roku na półkach księgarń pojawiła się pierwsza powieść kryminalna Kaliego "Krime Story", której uzupełnieniem będą płyta muzyczna i film. Kali zaczyna działać szerzej i ...
 
NA ZAJAWIE Z BAZIM / 21.01.2016

NA ZAJAWIE Z BAZIM / 21.01.2016

Bazi - reprezentant składu Hipocentrum przed mikrofonem NaZajawie.pl!  ...
 
NA ZAJAWIE Z DELEKTĄ / 05.01.2016

NA ZAJAWIE Z DELEKTĄ / 05.01.2016

NaZajawie z kolejnym członkiem Patokalipsy, Delekta! 5!  ...
 
NA ZAJAWIE Z SOLAREM / 30.12.2015

NA ZAJAWIE Z SOLAREM / 30.12.2015

Najbardziej medialna postać SB kolejnym gościem NaZajawie, Solar! 5!  ...
 
NA ZAJAWIE Z PENXEM / 26.12.2015

NA ZAJAWIE Z PENXEM / 26.12.2015

Penx - reprezentant krakowskiego składu Patokalipsa. Już wkrótce nastepne rozmowy z owego kolektywu!  ...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl