W.E.N.A. / TE-TRIS / Ad.M.a w Krakowie! FUZJA RAPU! 12.12.2015!


FUZJA RAPU vol. 9 

W.E.N.A.
obecnie Wudoe to jeden z najczęściej koncertujących raperów w Polsce, jako jeden z niewielu na scenie nie występuje w towarzystwie hypemana. Muzycznie artystę wspiera dj Ike. Dzięki energii i charyzmie jaką pokazuje podczas koncertów, W.E.N.A. zdobywa sobie coraz liczniejsze grono fanów. Do największych, koncertów z kilkutysięcznym gronem widzów można zaliczyć min. Mazury Hip-Hop Festiwal 2012, Gdańsk Dźwiga Muzę 2013, czy Hip-Hop Kemp 2011, 2013. W 2015 W.E.N.A. rozpoczął równoległe pracę nad dwoma albumami: Krótką płytą z warszawskim producentem Quizem, oraz długo grającym albumem z siedmioosobowym, wrocławskim zespołem jazzowym Electro-Acoustic Beat Sessions. 

TE-TRIS 
polski raper, freestyle'owiec i producent muzyczny. Laureat licznych konkursów freestyle'owych, dwukrotnie tytułowany w Wielkiej Bitwie Warszawskiej. Na koncie artysty są cztery albumy, 2 mixtape'y oraz liczne kolaboracje gościnne. Nagrywał m. in. z O.S.T.R., Łoną, Weną, Rasmentalismem, Onarem, Pyskatym, Grubsonem. Prowadzi wiele warsztatów związanych z kulturą Hip-Hop'ową. Ma na swoim koncie kilka albumów,. W Krakowie zaprezentuje premierowo najnowszy materiał, z świeżo powstałej płyty „Definitywnie”. 

Ad.M.a. 
to młoda utalentowana raperka, której debiutancki album „Szmaragdowa Szczerość” w ciągu kilku dni od premiery zdążył się odbić szerokim echem. Swoją przygodę z muzyką zaczęła w 2007 roku. Przez ten czas jej twórczość trafiała głównie na rodzimy grunt, do szerszego grona udało jej się dotrzeć dopiero dzięki konkursowej zwrotce Pompuj Rap 3. Jej muzykę cechuje dynamiczne i energiczne flow z charakterystyczną manierą w głosie, przemyślane i dopracowane teksty, a także dość szeroka tematyka, którą porusza w swoich utworach. Na swoim koncie ma również album pt. „A.wraca późno” . Z niecierpliwością czekamy na NOWE ;)

Link do wydarzenia: 
https://www.facebook.com/events/1052709638107676/

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl