Rytmus x Tede x Patokalipsa x SB Maffija x Filipek 3 grudnia w Krakowie!


Zapraszamy serdecznie na wyjątkowe muzyczne show, który zapewnia ekipa 3maj fason. To oni organizują 3 grudnia w Krakowie 3MAJ FASON HIP-HOP JAM, na którym wystąpią: Rytmus, jeden  z najbardziej znanych raperów w Europie, Tede ze swoim premierowym materiałem VHS oraz raperzy młodego pokolenia: Patokalipsa, SB Maffija, Filipek.

PAMIĘTAJ NIE MOŻE CIĘ TAM ZABRAKNĄĆ!

Rytmus - Co tu dużo pisać headliner zbliżajacego się wydarzenia. Żywa legenda słowackiego rapu. Swoją karierę rzopoczął już w latach 90'tych. Zagrał tysiące koncertów nie tylko w swoim rodzinnym kraju ale i w całej Europie. Polska ziemia gościła go już kilkukrotnie ale Kraków odwiedzi on pierwszy raz. Jego ekipa Kontrafakt na pewno zgotuje niezapomniane show krakowskiej publiczności #JBMNT.

Tede czyli Jacek Graniecki, to prawdopodobnie najbardziej znany polski raper, a przy okazji jeden z bardziej kontrowersyjnych przedstawicieli gatunku. Sławę zawdzięcza nie tylko projektom muzycznym, ale równie zręcznej działalności biznesowej i umiejętnemu kształtowaniu własnego wizerunku. Obecnie przeżywa renesans swojej kariery. Wszędzie gdzie się pojawi można liczyć na zapełnione sale klubowe. W Krakowie zaprezentuje  swój najnowszy materiał Vanillahajs oraz wiele innych znanych numerów.

Patokalipsa - Reprezentują techniczny rap z dużym naciskiem na bragga, bezkompromisowość i dystans do polskiej rapbranży. Ich współpraca zaowocowała m.in. wydanym w maju 2014 albumem DROGA KRAJOWA 0,7, a także dziesiątkami koncertów na terenie całej Polski i nie tylko. Ponadto nagrali wiele innych płyt w różnych kombinacjach, w tym wypuszczony w 2012 roku ZAMKNIJ MORDE JAK RAP GRA BOOTLEG

SB Maffija - To obecnie jeden z najlepszych składów w Polsce. Trzon ekipy tworzą Solar, Białas oraz Tomb. Często na koncertach wspomagają ich pozostali członkowie grupy m.in. ADM czy Beteo. Ich koncerty są pełne energii, a grane bengery zapewniają niezapomniany show.  Ten rok zdecydowanie należy do nich. Należy pamiętać, że niedługo spod ich szyldu wyjdzie kilka gorących premier.

Filipek – Mimo młodego wieku można go nazwać legendą polskiego freestyle’u.  Przemierzył on niemal całą Polskę staczając wiele zwycięskich bitew. Błyskotliwe punchline’y to wizytówka Filipka. Obecnie zrezygnował on z kariery freestylowca, żeby w całości poświecić się nagrywaniu długogrających albumów.

Link do wydarzenia: https://web.facebook.com/events/455563077966970/

 
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl