QUEBONAFIDE / ZAKOPANE / 03.05.15 / NA ZAJAWIE!


Totalnie spotaniczna majówkowa IMPREZA!
PIERWSZY KONCERT QUEBONAFIDE W ZAKOPANEM

Chyba nikomu nie trzeba przestawiać nowej gwiazdy polskiego rapu! Quebonafide! Tuż po wydaniu drugiego albumu, legalnego debiutu, zawita na Podhalu!
Przybywajcie licznie na pierwszy występ Que przed Zakopiańską publicznościa. Do zobaczenia na miejscu!

Data: 03.05.2015
Miejsce: Zakopane, Dworzec Tatrzański / Krupówki 12
Bilety: 30 zł / Dostępne w klubie w dniu koncertu
Wstęp: +18
Start: 21:00

Quebonafide
znany również jako Queba – polski raper freestyle’owiec. Członek duetu Yochimu, który współtworzy z raperem Fuso. Prowadzi także solową działalność artystyczną. Współpracował ponadto z takimi wykonawcami jak: Solar, Białas, WhiteHouse, Eripe, Te-Tris, Planet ANM, Dwa Sławy, Pawbeats, Paluch oraz Rasmentalism.
Quebonafide działał w podziemiu od 2008 wydając trzy albumy wraz z Fuso jako duet Yochimu. Rozgłos uzyskał dopiero dzięki solowemu projektowi Eklektyka który ukazał się 31 lipca 2013 roku. Zaczął się pojawiać gościnnie u coraz większej liczby raperów, a dokładnie 31 grudnia 2013 roku wraz z raperem Eripe wydał podziemną płytę Płyta roku. W 2014 Quebonafide po wystąpieniu na płycie Utopia Pawbeatsa w utworze "Euforia" odnotował duży wzrost popularności.

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl