Małach & Rufuz w Zakopanem! Klub Granit - 30.10.2015


ZAPRASZAMY NA NAJSTRASZNIEJSZY WEEKEND w Klubie GRANIT ✌. 
Rozpoczynamy już 30.10 (piątek) koncertem MAŁACHA I RUFUZA 
Imprezę poprowadzi Marcus Green, a dla wszystkich gości wyjątkowe promocje, dodatkowo przy zakupie biletu w piątek wchodzisz do klubu także w sobotę, a oprócz tego masa atrakcji: Billard, Dart, piłkarzyki i najlepsza impreza Haloween'owa w Zakopanem . Nie może was zabraknąć!!! 

Bilety :
Piątek
-20 zł
Sobota
-10 zł / wstęp darmowy z biletem z piątku 
Dj's: 
Dj MARCUS GREEN 
Dj HAUS

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/453926441460193/

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl