JWP/BC & PRO8L3M / ZAKOPANE / 23.01.15 - Patronat

JWP/BC & PRO8L3M W ZAKOPANEM!   23 stycznia, w trakcie ferii zimowych województwa mazowieckiego, w Zakopanem odbędzie się wyjątkowy koncert warszawskich zespołów JWP/BC i PRO8L3M!   ...
 

O.S.T.R. / DJ HAEM x KRAKÓW x 14.12 - Patronat

Data: 14.12.2014r. Otwarcie bram: 19:00 Start: 20:00 Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1517402708497374/ Gdzie: Klub Studencki Kwadrat Zapraszamy na koncert: O.S.T.R...
 

FUZJA RAPU VOL.6 TE-TRIS | POGZ | 2STY - Patronat

Fuzja Rapu vol 6 !!! Zapraszamy na grudniową odsłonę Fuzji Rapu! Tym razem na naszej scenie Te-tris i Pogz oraz 2sty wraz z premierą nowej płyty "stejflaj" Te-tris - polski raper, freestyle'owie...
 

Tede / support- JotAeNEKA i SOLO | Gramofony: Avens - Patronat

  Tede / support- JotAeNEKA  i SOLO | Gramofony: Avens data wydarzenia: piątek, Listopad 14, 2014 - 20:00 bilety: 30 zł - przedsprzedaż/ 40 zł. - w dniu koncertu.Do nabycia w kasie R...
 

5 LAT HIPHOPKONCERT! vol#2 || TEDE x Pokahontaz x Quebonafide x Wuzet x Bonson x Deys x Planet ANM - Patronat

Po pierwszych bardzo udanych urodzinach, nadszedł czas na kolejną odsłonę: 5 LAT HIPHOPKONCERT! vol#2  #TRAP #GRIME #DUBSTEP - te gatunki muzyczne będą zdecydowanie wiodły prym na listopado...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl