12.09 - SOBOTA / DJ AVENS klub Kwadrat KRAKÓW - Patronat

Sobota w KRAKOWIE!!!! Umiłowani w Rap'ie, lecimy z pierwszym mega wydarzeniem! Jak przystało na inicjację, wystąpi niekwestionowany król polskiej sceny rap'owej. Gwiazda StoproRap już we wrześ...
 

Bosski, Kaen, ParExcellence - Nowy Targ - 06.09.15 - Patronat

Już 6 Września na Rodzinnym Festynie Sportowym – Parking przy Hali Lodowej w Nowym Targu odbędzie się koncert Drużyny Mistrzów ! WSTĘP WOLNY   Artystami występującymi na scenie będą: Bossk...
 

WIND & MUSIC CAMP - Chorwacja 2015! - Patronat

WIND MUSIC CAMP edycja III  TERMIN : 4 – 13. 09. 2015 r.  CENA FIRST MINUTE :  859 PLN  ( dojazd własny ) 1159 PLN ( dojazd autokarem)  CENA REGULARNA : 1059 PLN...
 
QUEBONAFIDE / ZAKOPANE / 03.05.15 / NA ZAJAWIE!

QUEBONAFIDE / ZAKOPANE / 03.05.15 / NA ZAJAWIE! - Organizacja

Totalnie spotaniczna majówkowa IMPREZA! PIERWSZY KONCERT QUEBONAFIDE W ZAKOPANEM Chyba nikomu nie trzeba przestawiać nowej gwiazdy polskiego rapu! Quebonafide! Tuż po wydaniu drugiego albumu, lega...
 

FESTXVAL PROSTO Torwar Warszawa 10-11.04.2015 - Patronat

Od kwietniowej kompilacji "Prosto XV", poprzez jubileuszową kolekcję Prosto Wear, aż po liczne kolaboracje z cenionymi markami. Przez miniony rok wykonaliśmy dużo pracy, aby przybliżyć Wam kilkunastol...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl