Mobile Episode #1 Piotr Lotnik Tokarczyk


Piotrek Tokarczyk aka Lotnik rusza z serią Mobile Episode. Będą to wypuszczone co jakis czas videoblogi w całości nagrywane telefonem komórkowym. Dzięki nim będziemy mogli towarzyszyć Lotnikowi w jego codziennym życiu, przygotowaniach do zawodów czy naciekawszych momentach w jego karierze

TYLAS

.

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl