Decay 2015 - Bailer / Adrian Smardz Promo


Sprawdźcie zapowiedź filmu od Adrian Smardz aka Metod. Jest on pasjonatem/zajawkowiczem na wielu płaszczyznach. Począwszy od deskorolki , gdzie jako jeden z nielicznych w Polsce jeździ vert mając już na koncie kilku sponsorów, poprzez kręcenie filmów video  (AAF) skończywszy na Snowboardingu. Sprawdźcie ciekawą i zarazem Bolesną zapowiedź nowej produkcji!
 

TYLAS

 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl