Sport


TYLAS #NAZAJAWIEBACKFLIPCHALENGE

TYLAS #NAZAJAWIEBACKFLIPCHALENGE

#NAZAJAWIEBACKFLIPCHALENGE - TYLAS Nominacje: - Michał Ligocki - Piotr Janosz - Marek Sąsiadek - Tomek Wolak Na fali akcji popularnych ostatnimi czasy w internecie mamy dla Was ciekawe wyzwa...
 
FIND SNOWBOARDING

FIND SNOWBOARDING

Kazachstan, Aleuty i sekretne zakątki Norwegii odwiedzili chłopaki z Rome SDS. Najnowszy film pt „Find Snowboarding” to wyprawa “w nieznane” …tylko w jednym celu, aby odnaleźć snowbaording. W pierwszy...
 
HARY LINTELL - SHORT POLAND TRIP

HARY LINTELL - SHORT POLAND TRIP

Europejski Rider Volcoma Hary Lintell odwiedził obóz deskorolkowy Woodcamp, zawitał również do Olkusza i Krakowa. Sprawdźcie relację z jego pobytu w Polsce. ...
 
BURTON PRESENTS - THE TEASER

BURTON PRESENTS - THE TEASER

Burton przedstawia Was traser przedsezonowy z najgruszą "bartonowską" obsadą. Od 16 sierpnia co dwa tygodnie kolejny part, łącznie będzie ich 9. Zimo nadchodź ! ...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl