Sport


Highlights/The Hague PRO FREESTYLE

Highlights/The Hague PRO FREESTYLE

Tak było na zawodach The Hauge PRO FREESTYLE, gdzie Wojtek Pawlusiak zdobył 3 miejsce !...
 
Pierwsze starty polaków! Gniazdo i Lotnik rozpoczęli sezon!

Pierwsze starty polaków! Gniazdo i Lotnik rozpoczęli sezon!

Wojtek Pawlusiak aka Gniazdo zdobył 3 miejsce na zawodach profreestyle.nl GRATULACJE! Piotrek Tokarczyk aka Lotnik wygrał Best Trick na zawodach w Czechach GRATULACJE!     ...
 
The Eero Ettala Documentary | ENDER | Official Trailer

The Eero Ettala Documentary | ENDER | Official Trailer

Kolejna zbliżająca się produkcja o wielkiej Postaci w Światowym Snowboardzie. "NIgdy nie było tak utlentowanego kolesia, pochodzącego z Finlandii" "Pasjonata" czy "Profesjonalny snowboardzista przez...
 
The Balance Movie- Teaser oraz Eagle Pass Full Segment

The Balance Movie- Teaser oraz Eagle Pass Full Segment

Witam wszsytkich po dłuższej nieobecności wracamy z newsami sportowymi a konkretnie snowboardowymi. Na pierwszy strzał będzie kilka ciekawych pozycji filmowych z tego roku. Zaczynamy od:  ...
 
Goobaya - Snowpark Gubałowka - Jam

Goobaya - Snowpark Gubałowka - Jam

Sprawdźcie oficjalną relacje z Jamu, który odbył się 28.03.2015 w Snowparku Goobaya. Night session poprzedził koncert grupy Kompromitacja.  Nocny Freestyle na Goobaya Snowpark from KTT h...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl