Noize From Dust - Ultraakustyka


Na stronie prosto.pl wystartował preorder limitowanej edycji albumu Noize From Dust - "Ultraakustyka"
http://prosto.pl/shop/product/ultraakustyka-limitowana-edycja-2cd/CD/
 
"Ultraakustyka" to producencki album duetu Noize From Dust (Siódmy i Worstcase) z gościnnym udziałem czołówki polskiej sceny. Na mikrofonach udzielają się VNM, Eldo, Ras, JWP/BC, Tetris, Fenomen, Numer Raz, DwaZera, Kuba Knap i inni.
Przy tworzeniu materiału producenci zastosowali techniki samplowania, które były używane w latach 90-tych czyli tzw. złotej erze rapu. Fundamentem bitów są mocne bębny z breaków oraz niskie bujające basy, a sama muzyka brzmi brudno i surowo. "Ultraakustyka" przenosi słuchacza na ulice Nowego Jorku czy Detroit - i tam każe mu szukać (zgodnie z tytułem płyty) wyższych częstotliwości. 
 
CD1 - Ultraakustyka
1. Kwadrat feat. Prof
2. Szanta feat. Polskie Karate
3. Rozsądek feat. Kuba Knap, Numer Raz
4.  To dla wszystkich feat. JWP/BC
5. Klops feat. DwaZera
6. Kilogramy feat. Julia Postek
7. Zanim powiesz feat. Te-tris & Pogz 
8. Chcieć… feat. Sarius, Żyto
9.  Wypuszczam dym feat. Kubson
10. Kropka nad i feat. Ras, VNM, Eldo
11. A.C.A.B. feat. HuczuHucz
12. Kolejna repeta feat. Jeżozwierz
13. O nic nie proszę feat. Skorup, Ciech, Wujek Samo Zło, śpiew Julia Postek
14. Wiem co mówię feat. Fenomen
15. Moja krew (Noize From Dust Remix) feat. Vienio
16. Odnaleźć światło feat. Echinacea, Mam Na Imię Aleksander
17. Już się przyzwyczaiłem feat. Temzki
18. Coś jest nie tak feat. Cira
 
CD2 - Instrumentale
1. Intro
2. Szanta
3. To dla wszystkich
4. Klops
5. Kilogramy
6. Zanim powiesz
7. Chcieć…
8. Wypuszczam dym
9. Kropka nad i
10. Wiem co mówię
11. Moja krew
12. Już się przyzwyczaiłem

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl