KĘKĘ - NOWE RZECZY


Na stronie prosto.pl wystartował preorder nowego albumu KęKę - "Nowe Rzeczy". Jest to drugi solowy album charyzmatycznego rapera z Radomia. Po sukcesie albumu "Takie Rzeczy" (status Złotej płyty) oraz kilkunastu miesiącach spędzonych w trasie KęKę wraca z porcją nowego materiału.

 

http://prosto.pl/shop/product/nowe-rzeczy/CD/

 

Tradycyjnie - zero gości, muzyka od najlepszych producentów w kraju, takich jak: Uraz, Lanek, Sherlock, Donde, Matheo, MilionBeats, Pawbeats, Johnnybeats. 

Pierwszym singlem promującym album jest klip do utworu "Wyjebane (Tak Mocno)" na bicie - Uraz, autorem teledysku jest Jasiek Gajdowicz.
 

 

Tracklista:

 

01. Zmysły
02. Nie Bądź Zły
03. Wyjebane (Tak Mocno)
04. W Dół Kieliszki (WuDeKa)
05. Młody Polak
06. Niezrzeszony
07. Pamięć Zostaje
08. Sprawy Ważne
09. Fajnie
10. Świadomość
11. Czasem Muszę
12. ... 
13. To Co Mam (Bonus Track) re-master

 

Premiera albumu "Nowe Rzeczy" już 20 marca!

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl