KAEN - TYLKO ŚMIERĆ MOŻE MNIE ZATRZYMAĆ


http://prosto.pl/shop/product/tylko-smierc-moze-mnie-zatrzymac-limitowana-edycja/CD/   

 

"Tylko Śmierć może mnie zatrzymać” to trzeci studyjny album KaeNa. Na tej bardzo osobistej płycie raper rozlicza się ze swoją przeszłością, wspominając okres walki z uzależnieniami. Jest to zdecydowanie inne, bo trzeźwe spojrzenie na rzeczywistość. Jeśli chodzi o warstwę muzyczną nowego krążka, to odpowiada za nią etatowy producent albumów KaeNa – IVE.

Na płycie znajdzie się trzynaście utworów, w których gościnnie pojawią się: Chada, Kroolik Underwood, Grizzlee (EastWest Rockers, Mixtura), wokalistki: Paulina Szurnicka i Gosia Bernatowicz oraz DJ-e: Frodo, Grubaz i Noriz.

 

Premiera albumu 13.02.2015.

 

Limitowana edycja albumu zawiera:

- album „Tylko Śmierć może mnie zatrzymać”

- tomik wierszy KaeNa „Czarna róża”

- wlepka

 

Tracklista:

1. Tylko Śmierć może mnie zatrzymać

2. Nie wszystko stracone

3. Labirynt feat. Gosia Bernatowicz

4. Fuck # feat. DJ Noriz

5. Singiel

6. Za horyzontem feat. Paulina Szurnicka

7. Piętno dilera feat. Chada, DJ Frodo

8. Bajka

9. Oczy szeroko otwarte feat. Kroolik Underwood, DJ Grubaz

10. Ojcze nasz

11. Wybór feat. Grizzlee

12. W moich butach 2 feat. DJ Noriz

13. Krzyk feat. Gosia Bernatowicz

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl