Patronat


HADES/EMADE -

HADES/EMADE - "CZASOPRZESTRZEŃ"

„Czasoprzestrzeń”  to drugi solowy album Hadesa (HIFI Banda, RH-), który tym razem połączył swoje siły z jednym z najwybitniejszych polskich producentów – Emade (Tworzywo Sztuczne, P.O.E.) oraz z...
 
DIOX HIFI - 7 MINUT PO ŚMIERCI

DIOX HIFI - 7 MINUT PO ŚMIERCI

Premiera Albumu 21.11. 2014 "7 minut po śmierci" to trzecia solowa płyta rapera reprezentującego ekipy HIFI Banda i Marathon. Na nowym albumie Diox eksperymentuje z formą, do której przyzwyczaił słuc...
 
OPIUM -

OPIUM - "PO CHAMSKU"

Opium - Reprezentan zakopiańskiej sceny hip-hopowej. Członek nieistniejącej już grupy Synonim ZP. Po wejściu na scieżke solowej kariery, po długim oczekiwaniu, prezentuje on mixtape "Po Chamsku"!...
 
SYNOWIE RAPU - TO NIE TAK JAK MYŚLISZ 2

SYNOWIE RAPU - TO NIE TAK JAK MYŚLISZ 2

Synowie Rapu prezentują swój drugi album - "To Nie Tak Jak Myślisz 2", i jak sam tytuł wskazuje, jest to kontynuacja pierwszego albumu tego duetu, jednak brzmieniowo odbiega zupełnie od pierwszej częś...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl