Patronat


Juras - Biało-Czerwone Serce

Juras - Biało-Czerwone Serce

Juras (WSP/Pokój Z Widokiem Na Wojnę) wraca z nową płytą, jest to pierwszy w 100% solowy materiał. "Biało-Czerwone Serce" to bezkompromisowa relacja z życia w stołecznym mieście. Juras z charakterysty...
 
SZESNASTY - TEGO PAN NIE POSKŁADA

SZESNASTY - TEGO PAN NIE POSKŁADA

Szesnasty - Tego Pan nie poskłada, to materiał, w którym treść i forma spotykają się w jednym miejscu, gdzieś pośrodku szerokiego pola niebanalnych pomysłów i patentów. To 15 utworów, z których ka...
 
KĘKĘ - NOWE RZECZY

KĘKĘ - NOWE RZECZY

Na stronie prosto.pl wystartował preorder nowego albumu KęKę - "Nowe Rzeczy". Jest to drugi solowy album charyzmatycznego rapera z Radomia. Po sukcesie albumu "Takie Rzeczy" (status Złotej płyty) or...
 
KAEN - TYLKO ŚMIERĆ MOŻE MNIE ZATRZYMAĆ

KAEN - TYLKO ŚMIERĆ MOŻE MNIE ZATRZYMAĆ

http://prosto.pl/shop/product/tylko-smierc-moze-mnie-zatrzymac-limitowana-edycja/CD/      "Tylko Śmierć może mnie zatrzymać” to trzeci studyjny album KaeNa. Na tej bardzo o...
 
Noize From Dust - Ultraakustyka

Noize From Dust - Ultraakustyka

Na stronie prosto.pl wystartował preorder limitowanej edycji albumu Noize From Dust - "Ultraakustyka" http://prosto.pl/shop/product/ultraakustyka-limitowana-edycja-2cd/CD/   "Ultraakustyka" to...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl