Debe x Normano - „Niekończąca się opowieść” - Promomix


Gramyfair prezentuje promomix albumu Debe x Normano - „Niekończąca się opowieść” stworzony przez Pana M aka Dj Smutek. Album do nabycia od 27.05.2016 na stronie www.illmindz.pl oraz:

- Tarnów: CAFE TRAMWAJ, pl. Sobieskiego 2
- Kraków: IDEA KIX, ul. Bożego Ciała 24
- Nowy Sącz: DRIP SHOP, ul. Grodzka 24
- Warszawa: SERUM, ul. Wałbrzyska 11 lok. 114
- Jasło: SZTOS, ul. Kościuszki 27
- Krosno: SZTOS, ul. Kolejowa 14
- Poznań: VERT SHOP, ul. Półwiejska 20

Debe x Normano to duet raperów z Tarnowa. Debiutowali w 2003 r. albumem Kropakanadi - "Między Bogiem a Prawdą" który ukazał się nakładem Blend Rec., najprężniej w tamtym okresie działającej wytwórni hiphopowej. Przez kolejne lata nagrywali pod szyldem ZPTU, ekipy która powstała na fundamentach Kropkanadi, oraz angażowali się w solowe projekty. Mają na koncie współpracę z czołówką polskiej sceny, m.in. Zipera, Mor W.A, Sokół, Intoksynator, Wysokilot, Miodu (Jamal) i inni

„Niekończąca się opowieść” zawiera 14 tracków w których gościnnie udzielili się: Pęku, Wysokilot, DSN, ManyPro, UWP, Slide, Mauy, PHB120, Wuer, Bartek Przytuła, Dj Celownik i Dj Noone. Warstwą muzyczną albumu zajęli się: TMKBeatz oraz Songo. Za mix i mastering odpowiada Finest Sound Studio, a okładka to dzieło Lesera.

1. Nowy kawał w starym gronie prod. TMKBeatz (gośc. Dj Celownik)
2. Mój styl prod. Songo (gośc. Wuer)
3. Ten typ prod. TMKBeatz (gośc. Bartosz Przytuła)
4. Dobrze mi z tym prod. TMKBeatz
5. Siedem życzeń prod. Songo
6. Bzik prod. TMKBeatz (gośc. Many)
7. Nie dziw się prod. TMKBeatz
8. To był świat prod. TMKBeatz (gośc. Pęku)
9. Mówię nie milczę prod. Songo (gośc. Dj Noone)
10. Daje dyla prod. Songo
11. Reprezentuje prod. TMKBeatz (gośc. ManyPro, UWP, PHB120, Mauy, Slide)
12. Znasz mnie to wiesz prod. TMKBeatz ( gośc. DSN, Promil)
13. Musisz żyć prod. TMKBeatz (gośc. Wysokilot)
14. Niekończąca się opowieść prod. TMKBeatz

 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl