Muzyka


Prosto Mixtape Cztery – DJe i data premiery

Prosto Mixtape Cztery – DJe i data premiery

„Prosto Mixtape Cztery” jest już czwartą propozycją z kozackiej serii hiphopowych kompilacji wydawanych przez Prosto. Cztery to nie tylko kolejny numer. To również liczba DJ-ów, którzy współpracują ze...
 
Te-Tris ft. Ras, Astek -

Te-Tris ft. Ras, Astek - "Jurek Mordel" - nowy klip!

W sieci pojawił się nowy klip od Te-Trisa. Gościnnie w numerze „Jurek Mordel” udzielili się Ras oraz Astek z ekipy Dwa Sławy. Za bit odpowiedzialny jest Te-Tris i Sir Mich. Wokalnie udzieliła się K...
 
FOTORELACJA PATOKALIPSA ON TOUR- WARSZAWA (gościnnie SB Maffija/Fazi/KNT)

FOTORELACJA PATOKALIPSA ON TOUR- WARSZAWA (gościnnie SB Maffija/Fazi/KNT)

Nasza ekipa działa bezwytchnienia. W weekend odwiedziliśmy Kraków i Warszawę. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją z koncertu składu Patokalipsa w stolicy, gdzie wspomagała ich m.in. SB Maffija....
 
Hukos -

Hukos - "2 kreski" - nowy klip!

„2 kreski” to kolejny klip, który promuje nowy album Hukosa pt. „Wielkie wojny małych ludzi”. W utworze gościnnie na wokalu udzieliła się Carrie. Za bit odpowiada 101 Decybeli. Video to d...
 
Kobik -

Kobik - "Volume350D #16Bars" - nowy klip!

Podpalam Bloki ent. przy współpracy z UrbanRecTv prezentują luźne street video do 16 wersów Kobika. Zwrotka pochodzi oryginalnie z utworu Byraka - Volume350D produkcji 0960GANGU. Za ...
 

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl