Info


Masz do nas jakieś pytania? Napisz! Może jakąś propozycje? Napisz! Chcesz coś skrytykować?  Napisz! Jeśli tylko nurtuję Cię jakaś kwestia, która nie daje Ci spać, ślij e-maila. Odpowiemy!


Gdybyś chciał przedstawić nam swoją zajawkę, bądź z grupą znajomych planujecie jakieśzajawkowe wydarzenie, chętnie się o tym dowiemy. Będzie ciekawie, to wpadniemy z kamerą bądź skrobieniemy co nie co na portalu. Jeśli tylko chcesz przedstawić swoją pasje szerszemu gronu bądź zajawić tym innych, daj nam znać. Zostań w teamie ludzi Na Zajawie!

Tomek TYLAS Tylka
Redaktor Naczelny

tylas@nazajawie.pl

Kuba Lipiński
Redaktor - Patronat - Organizacja

kuba@nazajawie.pl

Radek Podosek
Redaktor - Wywiady

radek@nazajawie.pl

Mateusz Podosek
Redaktor

mateusz@nazajawie.pl

Grzesiek Kułach
Redaktor

grzesiek@nazajawie.pl

Jarek Janusz
Redaktor - Wywiady pisemne

jarek@nazajawie.pl

Szymek Steckiewicz
Redaktor - Wywiady pisemne

szymek@nazajawie.pl